Bağlıca Aluminyum Tamir ve Montaj
Müşteri Hizmetleri 0 312 235 52 41

Çayyolu Pimapen - Çayyolu Pimapen

Çayyolu Cam Balkon - Bağlıca Aluminyum Tamir ve Montaj

Alüminyum Pencere Yapimi ve Tamiri

Bağlıca Alüminyum Pencere Yapimi ve Tamiri pimapen firmasi onlarca yilik tecrübe ve deneyimiyle alüminyum dograma tamir ve bakimi konusunda uzman bir usta kadrosuna sahiptir.

Alüminyum dogramalarda olusan mentese tamiri, kol kilit tamiri, kislik ayar ve bakimlari firmamizin seçkin usta kadrosu ile kisa zamanda çözüme kavusturulmaktadir.

Günümüzde evlerimizi daha sicak ve konforlu hale getirme için çok fazla dogalgaz harcamamiz gerekmekte buda bütçemizi oldukça zorlamaktadir.

Genelde mekânlarimiz sogugu pencere ve kapilarimizdan almaktadir. Bu nedenle pencere ve kapilarimizin ister pimapen pvc dograma olsun ister alüminyum dograma olsun bunlarin soguk almamasi ve yalitiminin iyi olmasi evimizin isisi acisindan son derece önemlidir.

Biz PVC tamir firmasi olarak bu yalitimlari en iyi sekilde saglamak için pimapen pencere ve alüminyum dogramalarinizdaki kislik ayar ve bakimlarla fitil conta degisimlerini en kaliteli malzemeler le yapiyoruz.

Olusturdugumuz servis agi ile ÇankayaÜmitköyBilkentÇayyoluIncek ve Ankaranin diger bölgelerindeki her türlü Sineklik imalatı cam balakon işleri , PVC tamiri ve alüminyum dograma tamirlerini pimapan dograma ve tamirlerini yerinde çok kisa zamanda profesyonel usta kadromuzla çözüme kavusturuyoruz.

 

Çayyolu Pimapen - Çayyolu xxxx

Her şey İDEALİNİZİ hayal etmenizle başlar...

Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekânlarınızın yaşam kalitesini verimliliğini artırmak sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, teknik, estetik, işlevsel ve görsel mekânlar tasarlamak; sizlerin memnuniyetinizi güveninizi kazanmak ilkesi ile 1996 yılında Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan,  Gökhan Çak tarafından ev bakım onarım anahtar teslim dekorasyon işleri yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 

    Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. Çatı, duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın araya bilirsiniz.

Vipka Yapı Design Türkiye'nin güvendiği markaların yetkili satıcısı, uygulayıcı bayisi  ve kurulduğu günden bu güne bölge satış birincisidir.

    Firmamız: PAKPEN pvc, sineklik, duşakabin ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır. 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pvc, sineklik, cam balkon sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.