Çayyolu Pimapen - Tamir - Satış - Montaj
Müşteri Hizmetleri 0 312 235 52 41

Çayyolu Pimapen - Çayyolu Pimapen

Dynamik Sürme - Çayyolu Pimapen

Çayyolu Pimapen

Dynamik Sürme

Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pimapen Dynamic ürünleri Pvc Kapı sürme sistemde yepyeni bir deneyim sunuyor.

 
 
   

RENKLER :

 
çayyolu pimapen altın meşe renk çayyolu pimapen antik meşe renk çayyolu pimapen antrasit gri renk çayyolu pimapen ceviz renk çayyolu pimapen fındık renk çayyolu fındık kahve renk renk çayyolu pimapen gümüş renk çayyolu pimapen koyu bej renk çayyolu pimapen koyu yeşil renk çayyolu pimapen krem renk çayyolu pimapen kül siyahı renk çayyolu pimapen maun renk çayyolu pimapen metalik gümüş renk çayyolu pimapen rustik meşe renk çayyolu pimapen vizon renk çayyolu pimapen Winchester renk

ÖZELLİKLER :

 
 
    

Çayyolu Pimapen - Vipka Yapı Design

Her şey İDEALİNİZİ hayal etmenizle başlar...

Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekânlarınızın yaşam kalitesini verimliliğini artırmak sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, teknik, estetik, işlevsel ve görsel mekânlar tasarlamak; sizlerin memnuniyetinizi güveninizi kazanmak ilkesi ile 1996 yılında Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan,  Gökhan Çak tarafından ev bakım onarım anahtar teslim dekorasyon işleri yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 

    Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. Çatı, duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın araya bilirsiniz.

Vipka Yapı Design Türkiye'nin güvendiği markaların yetkili satıcısı, uygulayıcı bayisi  ve kurulduğu günden bu güne bölge satış birincisidir.

    Firmamız: PAKPEN pvc, sineklik, duşakabin ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır. 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pvc, sineklik, cam balkon sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.