Çayyolu Pimapen - Hakkımızda - 7/24 Müşteri Hizmetleri 0 312 235 52 41

Çayyolu Pimapen - Hakkımızda

İlkelerimiz - Çayyolu Pimapen

  • Tam bir ekip ruhu içinde işimizi mükemmel yapmak
  • Müşterilerimizin firmamızın en önemli ortağı, sermayesi, geleceği olduğunu unutmadan koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla tüm enerjimizle çalışmak.
  • Kaliteli malzeme kaliteli hizmet anlayışıyla kendimizi ekibimizi sürekli geliştirmek.
  • İdealleri ve hayalleriyle büyüyen bir yapı dekorasyon firması olarak ses getiren yenilikçi farlılık yaratan hizmetler sunmak.
  • EN BÜYÜK BAŞARININ İŞİNİZİ TESLİM EDERKEN ELİMİZİ GÜLÜMSEYEREK SIKAN MÜŞTERİLER OLDUĞUNU UMUTMAMAK…

 

 

Çayyolu Pimapen - Hakkımızda

 Çayyolu PİMAPEN firması 1996 yılında Vipka Yapı Desing firmasının kurucuları Orhan, Burhan ve Gökhan Çak kardeşler tarafından ümit, heyecan ve yüreklerde başarma arzusu ile bir aile şirketi olarak kurulmuştur.
      
  Firmamız her türlü pimapen kapı ve pencere sistemleri, sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemlerinin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
        2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pimapen pvc,  sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş  yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.