Çayyolu Pimapen - Hakkımızda - 7/24 Müşteri Hizmetleri 0 312 235 52 41

Çayyolu Pimapen - Hakkımızda

Kurucumuzun Mesajı - Çayyolu Pimapen

   VİPKA yapı desing, 1996 yılında, yaptığı işi  takip etmeyen özen göstermeyen müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayan  , çalışanlarına önem vermeyen  bunun sonucunda sorumluluklarını yerine getiremeyen  yapı market ve dekorasyon sektörüne meydan okumak için kuruldu.
Ben, çocuklarım ve uzman çalışan kadromuz  kalbimizde daha iyisini yapabilme arzusu ile bu değişim hareketinin bir parçası olduk.
Ardından, ödedikleri para karşılığında daha iyi bir hizmet almaları gerektiğine inanan, her biri bizler için çok özel ve değerli müşterilerimiz firmamıza iş ve sorumluluk vererek  bize sözünü verdiğimiz değişim hareketine başlatabilmemiz için bir  şans tanıdılar.

Birbirimize güvenip, omuz omuza vererek çalıştığımızda, doğruluktan ayrılmadığımızda, müşterilerimizi memnun ettiğimizde başarılı olacağımızı kendimize ve başkalarına yüzlerce kez kanıtladık.

Geldiğimiz bu noktada her zaman olduğu gibi bu günde ana ilkemiz her şeyin en iyisini hak eden müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet etmek olacaktır.

Burdan çocuklarıma çalışanlarıma vereceğim en önemli mesaj; bilinmelidir ki ülkemiz insanı hak edene, çalışana; emeğiyle üretene, sorumluluklarını yerine getirene, alın teri akıtana, hak ettiği değeri ve yeri en iyi şekilde vermektedir.

Bizler yine bildiğimiz yolda dürüstlükten ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye devam edeceğiz.

UMUTMAMALIYIZKİ BİZ BİR AİLELEYİZ
BİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE GÜZEL BİR AİLEYİZ.

SAYGILARIMLA
TURHAN ÇAK
Şirket Müdürü

Çayyolu Pimapen - Hakkımızda

 Çayyolu PİMAPEN firması 1996 yılında Vipka Yapı Desing firmasının kurucuları Orhan, Burhan ve Gökhan Çak kardeşler tarafından ümit, heyecan ve yüreklerde başarma arzusu ile bir aile şirketi olarak kurulmuştur.
      
  Firmamız her türlü pimapen kapı ve pencere sistemleri, sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemlerinin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
        2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pimapen pvc,  sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş  yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.